Skip to content Skip to footer

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone tym znakiem * są obowiązkowe.
7 wpisów.
Anna B. z rodziną napisał/a 22 lipca 2022
Piszę aby podziękować firmie Karczewski za zorganizowanie eleganckiego pogrzebu i polecić jego usługi. Nie mam żadnych uwag.
Kasia z rodziną napisał/a 16 maja 2022
Z Zakładem Pogrzebowym Karczewski miałam do czynienia ponad rok temu i przyznam, że do dzisiaj czasami wspominam pomoc i wsparcie tego zakładu. To są odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Ceny mają naprawdę niewygórowane, pracownicy i sam właściciel są bardzo sympatyczni, maja duże empatii w sobie i rozumieją człowieka, co wydaje mi się, ze jest najważniejsze w tym zawodzie.
Arkadiusz Warszawa napisał/a 28 marca 2022
Z czystym sumieniem polecam zakład pogrzebowy Pana Cezarego Karczewskiego. Bardzo dobrze zorganizowany logistycznie pomiędzy Żurominem i Warszawą. Cały personel zaangażowany, pełen empatii. Na każdym etapie profesjonalizm i pozytywne zaskoczenie.
Malwina Kamińska napisał/a 16 marca 2022
Serdecznie polecam zaklad pogrzebowy Pana Karczewskiego.Zorganizowanie uroczystości pogrzebowej na najwyższym poziomie i z szacunkiem.Pełne zaangażowanie ze strony pracowników jak i samego właściciela firmy. Sala pogrzebowa jest pięknie wykończona ale i cała reszta jest na wysoka klasę.Pan Cezary zadba o każdy szczegół,ustalając z rodzina zmarłego co należy,indywidualne podejście do klienta.Swoim okiem dopina całokształt końcowy pogrzebu.Po raz kolejny nie żałuje wyboru tego zakładu.Całym sercem polecam.
Joanna Z. napisał/a 12 lutego 2022
Firma Pana Karczewskiego w Żurominie bardzo mi pomogła, gdy musiałam zorganizować pogrzeb Mamy. Przemili pracownicy nie tylko wszystko wyjaśnili, ale przede wszystkim czułam ich obecność w każdym momencie. Dziękuję.
Arkadiusz N. napisał/a 29 stycznia 2022
Jesteśmy z całą rodziną pod wrażeniem profesjonalizmu Zakładu Pogrzebowego Pana Cezarego Karczewskiego. W każdym momencie rozmowy wyczuwaliśmy autentyczne zatroskanie nie tylko o kwestie organizacyjne, ale także o nasze samopoczucie. Prawdziwie ludzka firma. W imieniu moim oraz mojego brata i siostry dziękuję wszystkim pracownikom z osobna.
Syn Mariusz z rodziną napisał/a 6 stycznia 2022
Serdecznie dziękuję całemu personelowi Zakładu Pogrzebowego w Żurominie, a przede wszystkim Panu Cezaremu Karczewskiemu, za troskę o przygotowanie pięknych uroczystości pogrzebowych naszego Taty Józefa. W spokoju mogliśmy omówić każdą kwestię oraz ustalić niezbędne szczegóły. Tak powinno być w każdym zakładzie.