Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Formalności pogrzebowe i wypłata zasiłków

Formalności pogrzebowe to kwestie, które często komplikują w pewien sposób rodzinom spokojne przeżywanie żałoby. Nie każdy bowiem w tak trudnej chwili jest w stanie podejmować się załatwiania różnorodnych spraw urzędowych i cmentarnych. Dlatego w Zakładzie Pogrzebowym Karczewski w Żurominie przejmujemy na siebie wszystko to, co może być ponad siły rodzin – a więc także i odpowiedzialność za dopełnienie formalności urzędowych. Na Państwa życzenie możemy również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego, aby uzyskać akt zgonu. Dokument ten jest niezbędny do zorganizowania uroczystości pogrzebowej.

Doświadczenie firmy Karczewski pozwala sprawnie zorganizować każdą uroczystość pogrzebową, niezależnie od stopnia skomplikowania spraw formalnych. Personel zakładu pogrzebowego w Żurominie to specjaliści, którzy potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji.

Pogrzeb nieraz wiąże się również z nieoczekiwanymi wydatkami. Dlatego firma Karczewski pomaga w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA. Koszt takiego zasiłku wynosi niezmiennie od dłuższego czasu 4000 złotych. Wiemy, jak ważne jest ostatnie pożegnanie. Dlatego niezależnie od sytuacji ekonomicznej rodziny, staramy się, aby ceremonia żałobna w każdym detalu spełniała oczekiwania Bliskich Zmarłego.