Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wirtualne nekrologi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Karczewski to nowoczesna i elegancka forma, przy której pomocy każda osoba może w sposób subtelny i sprawny poinformować dalszych znajomych o nadchodzącej uroczystości żałobnej. Jako pracownicy firmy pogrzebowej w Żurominie zdajemy sobie sprawę, że nie łatwo jest przekazywać informację o śmierci bliskiej osobie.

Dlatego, aby ściągnąć konieczność z informowania dalszych znajomych o nadchodzącej uroczystości pogrzebowej, oferujemy wirtualne nekrologi. Każdy e-nekrolog zawiera informacje takie jak: imię i nazwisko, datę urodzin i śmierci, datę pogrzebu oraz adres cmentarza i dostosowany jest do charakteru uroczystości

. W przypadku pogrzebu wyznaniowego wyświetla się krzyż, a pogrzebu świeckiego kir. Jeśli rodzina wyrazi taką wolę, w e-Nekrologu zamiast symbolu, może pojawić się zdjęcie. Dodatkowym atutem wirtualnych nekrologów jest możliwość kliknięcia adresu, który przeniesie nas do widoku map. To duże ułatwienie zwłaszcza dla osób przyjezdnych.

Każdy e-Nekrolog można udostępnić w mediach społecznościowych przy pomocy jednego przycisku. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie pozwoli Państwu poinformować znajomych o nadchodzącej uroczystości pogrzebowej w sposób godny.