Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Zakładzie Pogrzebowym Karczewski przywiązujemy uwagę do każdego elementu uroczystości pogrzebowej. Dlatego oferujemy szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Trumna i urna to podstawowe elementy, związane z ceremoniami pogrzebowymi, a jednocześnie symbole, bez których trudno sobie wyobrazić uroczystość żałobną.

W biurze naszego zakładu pogrzebowego w Żurominie oferujemy trumny olchowe, dębowe i sosnowe z pojedynczym lub podwójnym wiekiem. Mamy również urny kamienne, kompozytowe, metalowe lub drewniane o różnych kształtach. Wiemy, że każda rodzina ma inne potrzeby i gusta, dlatego nasza bogata oferta pozwala nawet najbardziej wymagającym Klientom wybrać najbardziej odpowiednie utensylia.

Dbając o każdy szczegół, nie zapominamy również o innych akcesoriach żałobnych. Oferujemy tabliczki, krzyże, różańce oraz obrazki pamiątkowe. W trosce o godny przebieg uroczystości pogrzebowej wykorzystujemy również eleganckie i nowoczesne narzędzia, jak namiot pogrzebowy, winda pogrzebowa i katafalki. Wszystkie te elementy wpływają na jakość i godny przebieg uroczystości.